YUVADAN AYRILIŞ
Üç sene boyunca mezuniyet özlemi çeken bizler, şuanda yuvadan ayrılışın sevinci ve üzüntüsü içerisindeyiz.
Ortaokuldan sonra okumak ve bir sanat öğrenmek üzere meslek lisesine yazıldık. Amacımız mesleğin inceliklerini ve tekniğini öğrenmek, işinin ehli bir sanatkar olarak hayata atılmaktır. Bu gün bu gerçekleşti. Ama üç sene içinde hocalarımıza, arkadaşlarımıza ve okulumuza doyamamak hissi ile, okulumuzu bitirmenin verdiği sevinç ve mutluluk bize acı geliyor.
Geleceğimizi kıymetli hocalarımızın yardımı ile öğrendiğimiz sanatımıza bağlılık. Okuldan ayrıldığımız bu günde önümüze yeni bir hayat çıkmış gibi. Bu hayat bizi bekliyor. öğrendiklerimizin ne işe yaradığını şimdi daha iyi anlayacağız. Şimdiden heyecan içerisindeyiz. Burada öğrendiklerimizin hayattaki faydalarını görür gibiyim. Ne mutlu bizlere. Hepimizin elinde teknik bilgi,sanatımızın, altın anahtarı var.
Sanatımız sayesinde hayatta başarılı olacağımıza inanıyor ve güveniyoruz. Yurt ekonomisinde en büyük görev bizleri bekliyor.
Bütün arkadaşlarıma hayatlerında başarı ve mutluluklar diliyorum.
Son Sınıf Öğrençileri Adına
İZZET MAZMAN 1977-ZİLE
( 2007 senesinde rahmetli oldu)

ZİLE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 1977 SENESİ İDARİ YAPI

MUSTAFA ÖZNUR -ZİLE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
ABDULLAH COŞKUNSEL -FKB ÖĞRETMENİ VE MÜDÜR YARDIMCISI
SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİM
Bu öğretim yılı sonunda aramızdan ayrılıyorsunuz. Fakat bu ayrılık sadece kağıt üzeride kalmaktadır. Zira hepiniz gönlümdeki yerinizi muhafaza edeceksiniz. şunu aklınızdan çıkarmayın: önünüzdeki yıllar okulyıllarınızdan daha çetin olacaktır. Fakat sizler gibi bilgili becerikli ve karekterli şahıslar hiç bir güçlük karşısında yılmazlar . Hepinize güle güle derken bütün sevgilerimle kucaklar başarılar diler gözlerinizden öperim. Abdullah Çoşkunsel müdür yardımcısı
1977-ZİLE
 YILMAZ ERTÜRK -MÜDÜR YARDIMCISI
ÖĞRENCİ ARKADAŞLARIM 
Şu anda bir eğitim devresini tamalamış bulunuyorsunuz. İleriki günlerde yeni bir eğitim devresine başlayacak veya kendi imkanlarınızla hayat mücadelesinin içine atılmış olacaksınız. Her iki durumdada sizlere hayat boyu başarılar ve mutluluklar temenni eder, gözlerinizden öperim. hoşça kalınız. 
1977-ZİLE 
HALİL EROL MÜDÜR YARDIMCISI VE DİN DERSİ ÖĞRETMENİ
SUNAR ERYİĞİT-DAKTİLO
İHSAN FENERCİOĞLU-KATİP VE HESAP MEMURU
TURAN KALELİ-AMBAR MEMURU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder